10 ایده ی ساده برای شروع کسب و کار آنلاین

جستجو

شما ایده های بی شماری در زمینه تجارت آنلاین در ذهن خود تصور کرده اید و فکر کنید اگر بتوانید از شغل خود خارج شوید و در اینترنت درآمد کسب کنید ، زندگی شما چگونه خواهد بود.؟

شما می توانید با سهولت به جهان سفر کنید ، یک سبک زندگی راحت را برای خود و خانواده خود ایجاد کنید و به آزادی مالی دست یابید. سرانجام می توانید از محدودیت های سبک زندگی 9-5 فرار کنید و زمان خود را به کار های خود اختصاص دهید.

اما بعد ، چه اتفاقی می افتد؟ معمولاً مدتی را با در نظر گرفتن ایده ها می گذرانید اما درنهایت هیچ کاری انجام نمی دهید.

درآمد پایدار شغل دیگر شما و یا وجود شخصی که هرروز به شما می گوید هر روز چه کاری باید انجام دهید (به جای اینکه سعی کنید آن را از ابتدا مشخص کنید) مانع از این اتفاق می شود.

شما به خودتان می گویید ، “می دونی چیه؟ امسال شاید نشه. من سال آینده این تجارت آنلاین را شروع می کنم! “

اما “سال آینده” هرگز نمی آید.

ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که سال 1399 سالی است که باید تجارت آنلاین خود را شروع کنید.

فرصت بهتری از همیشه وجود دارد ، و شما باید از این مزیت استفاده کنید!

برای کمک به شما در شروع کار ، ما قصد داریم 27 ایده کسب و کار آنلاین را طرح کنیم. آن هارا بخوانید و ببینید که با آنها چه ارتباطی دارید و تحقیقات خود را شروع کنید. سپس یکی از آنهارا شروع کنید، خیلی ساده است!

در اینجا لیست 10 ایده کسب و کار آنلاین برای سال 1399 آورده شده است:

1.ایجاد یک وبلاگ و کسب درآمد از آن


ما در مورد چگونگی راه اندازی یک وبلاگ در این وب سایت به دلایل بسیار زیاد صحبت می کنیم. در سال 99 ، شروع به ایجاد یک وبلاگ آسان تر از گذشته می باشد، و وبلاگ شما همچنین می تواند منبع بالقوه درآمد باشد (اگر می دانید چگونه می توانید از آن سود کسب کنید).

به خاطر داشته باشید که انتظار نداشته باشید با راه اندازی یک وبلاگ سود کلان دریافت کنید. شما باید به طور مداوم محتوا ایجاد کنید ، به افراد آموزش دهید، یا آن هارا سرگرم کنید و از اخبار مهم آن هارا مطلع کنید. به عبارت دیگر ، نیاز است که علاقه آنها را به نوعی جلب کنید.

شما باید حرفی برای گفتن داشته باشید یا چیزی را از طریق وبلاگ بفروشید. این می تواند فضای تبلیغاتی ، محصولات ، محصولات دیجیتال ، پست های حمایت شده ، مربیگری ، کتابهای الکترونیکی و غیره باشد.

اما اگر مایل به کار کردن هستید و به مدت طولانی به دنبال آن می گردید ، وبلاگ نویسی می تواند بسیار سودآور باشد

2.با بازاریابی وابسته شروع کنید

یازاریابی وابسته در اصل فرایند کسب کمیسیون با تبلیغ محصول شخص دیگر است.

دو راه اصلی وجود دارد که بیشتر مردم بازاریابی وابسته انجام می دهند:

محصولات اطلاعاتی مانند کتابهای الکترونیکی ، سایتهای عضویت ، سریال های ویدئویی و غیره را تبلیغ می کنید این نوع بازاریابی شرکت های وابسته می تواند شما را به کمیسیون 50٪ یا بیشتر برساند ، موانع نسبتاً کمی برای ورود به این کسب و کار آنلاین می باشد ، و پیدا کردن محصولات برای تبلیغ آسان است.
.
نکته : قبل از شروع بازاریابی شرکت های وابسته ،شما باید حداقل دانش بنیادی درمورد جستجوگرها و نوشتن مقاله داشته باشید

شما می توانید چند کتاب نوشتن مقاله را بخوانید و از طریق راهنمای مبتدیان SEO از SEO Moz برای جستجوی کار خود جستجو کنید.

3.ایجاد یک سایت فروشگاهی


یکی از بهترین راه های کسب درآمد آنلاین ، راه اندازی فروشگاه آنلاین است. اگر سعی می کنید مسیر بازاریابی شرکت های وابسته را طی کنید . شما باید با بهترین ها رقابت کنید ، و این کار ساده ای نیست.

در نیماد وب با توجه به نیاز شما پکیج های کاربردی طراحی وب سایت در نظر گرفته شده است که می توانید از اینجا آن هارا مشاهده کنید .

البته این راه هیچ وجه آسان نیست. شما باید در بین صدها هزار فروشگاه آنلاین ایستادگی کنید. اما با پر کردن یک طاقچه منحصر به فرد و اجرای تکنیک های مناسب بازاریابی ، می توانید فروشگاه آنلاین خود را به یک موفقیت تبدیل کنید.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار با فروشگاه اینترنتی ذکر شده است:یک بازار سودآور پیدا کنید. برخی از ایده ها را طوفان کنید ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید و سعی کنید تا حد امکان خاص باشید به عنوان مثال ، احتمالاً رقابت زیادی برای فروش تخته های گشت و گذار وجود دارد. اما اگر آن را در قفسه های اسفنج باریک ببندید ، ممکن است شانس بهتری برای ایستادگی در بازار داشته باشید.


از خود بپرسید ، “آیا این محصول گران است؟” هزینه های مربوط به ساخت ، توزیع ، فروش و غیره وجود دارد اگر محصول شما گران نباشد ، ممکن است تا زمانی که محصول را می فروشید سود دیگری نداشته باشد.
از خود بپرسید ، “آیا این محصول در بازار در حال رشد است؟” اگر بازار شما قبلاً اوج خود را پشت سر گذاشته است و در روند نزولی قرار دارد ، احتمالاً نمی خواهید درگیر شوید. در عوض ، شما می خواهید به یک صنعت که در حال صعود است وارد شوید – این جایی است که بیشترین پتانسیل سود و رشد را خواهید داشت.

ساخت یک فروشگاه معتبر آنلاین را در نظر بگیرید. مطمئن باشید شما هم می توانید خیلی سریع و با سرمایه گذاری کم هزینه ، یک فروشگاه خوب به بازار عرضه کنید.

5.ایجاد یک محصول یا دوره دیجیتالی


ایجاد یک محصول دیجیتال یا دوره مشابه نوشتن کتاب الکترونیکی است. شما با آموزش آن به دیگران از تخصص خود استفاده می کنید.

شما باید از طریق وب سایت خود ، لیست های ایمیل کاربران را از طریق مشارکت های وابسته پیدا کنید همچنین باید یک صفحه فروش قانع کننده ایجاد کنید که بازدید کنندگان را ترغیب به خرید از شما کند.نگران نباشید این قسمت را با خیال راحت به ما بسپارید(برای مشاهده تعرفه و امکانات فروشگاه اینترنتی کلیک کنید)

اگر مخاطبی ندارید ، بهتر است در اینستاگرام خود نیز تبلیغات را شروع کنید .

6.یادگیری و استاد سئو


OptimizationSEO موتور جستجو (بهینه سازی موتور جستجو) به بدست آوردن وب سایت برای رتبه بالاتر برای “اصطلاحات جستجوی” خاص در موتورهای جستجو مانند Google می باشد. وقتی وب سایت رتبه بالاتری داشته باشد ،ترافیک مربوطه بیشتر می شود و به نوبه خود ، می تواند درآمد بیشتری کسب کند.

این یکی دیگر از مهارتهای بسیار ارزشمند در دنیای بازاریابی اینترنتی است. این گفته می تواند کمی دشوار باشد زیرا گوگل همیشه الگوریتم های خود را تغییر می دهد. و برخی از قوانین جستجو تغییر می کنند. شما همیشه باید در آستانه پیشرو ، یادگیری و آزمایش استراتژی های جدید باشید .

7.یک پادکست را شروع کنید


پادکست یا PODCASTING می تواند راه درآمد خوبی باشد.

با گسترش پادکست خود ، می توانید اسپانسرهای پرداختی ارائه دهید و محصولات و خدمات خود را بفروشید. از طریق پادکست ، می توانید اعتماد شنوندگان خود را بدست آورید ، و این باعث می شود که خرید آن چه را که ارائه می دهید ، بسیار بیشتر کند.

8.قطره قطره


Dropshipping زمانی است که شما یک فروشگاه آنلاین ایجاد می کنید تا محصولات دیگران را بفروشید (یعنی شما تولید و حمل و نقل را انجام نمی دهید). سپس ، برای هر فروش کمیسیون دریافت می کنید.

فایده در اینجا این است که شما مجبور نیستید در صورت خرید و فروش کالا سهام و پول خود را از دست بدهید. سد ورود کمتر است و برای شروع کار مجبور نیستید تقریباً همانقدر سرمایه گذاری کنید.

اگر می خواهید نحوه رها کردن را بیاموزید ، شیوه زندگی Drop Ship یکی از بهترین منابع برای شروع کار است.

9.زمان خود را در طراحی گرافیک سرمایه گذاری کنید


آیا تا به حال یک صفحه فروش زیبا یا طراحی وب سایت دیده اید که واقعاً خلاقانه و جذب کننده باشد؟ این ها همه به دلیل یک طراح گرافیک است.

طراحان گرافیک اساساً ارتباطات تصویری هستند. آنها صفحات وب ، صفحات فروش ، آرم ها و هر چیز دیگری را که باید تیز به نظر برسند طراحی کنند.

برای اینکه یک طراح گرافیک عالی باشید ، لازم نیست در نقاشی عالی باشید ، نیازی به مدرک دانشگاهی ندارید و نیازی به خرید یک کامپیوتر گرانقیمت و گران قیمت نیست. اما شما باید تفکر بصری داشته باشید ، باید در چیزی تخصص داشته باشید و قطعاً به یک نمونه کار نیاز دارید.

10.اسپانسرهای اینستاگرام


آیا عاشق عکس گرفتن هستید و در آرزوی ساختن یک پیج عالی اینستاگرام هستید با رشد شما و فالور هایتان فرصت های حمایت مالی بیشتری در دسترس خواهند بود. به عنوان مثال ، اگر پیج شما روی تناسب اندام و فیتنس متمرکز است ، ممکن است بتوانید از محصولاتی مانند پودر پروتئین ، مکمل ها و غیره حمایت مالی کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *