خدمات محتوایی نیماد وب

برگ برنده‌ای برای کسب و کار اینترنتی شما

خدمات محتوایی عالی می‌تواند برگ برنده هر کسب و کار ایرانی در فضای مجازی باشد و بهترین نتیجه را برایشان رقم بزند، نیماد وب با رعایت استانداردهای محتوایی، می‌کوشد محتوایی با بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد تا در عرصه دیجیتال مارکتینگ بی‌رقیب باشید.

طراحی سایت ارزان

انتخاب سایت از قالب ها

طراحی سایت سفارشی

طراحی UI به همراه پیاده سازی

خدمات تخصصی

خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ

محتوا سازی در کرمان

استراتژی محتوا

همان نقشه گنج محتوایی شماست
در استراتژی محتوا، ما وب‌ سایت شما را دقیق و موشکافانه بررسی می‌کنیم، رفتار و نیاز مخاطبان و عملکرد محتوایی شما از نظر گوگل را تحلیل می‌کنیم، عملکرد رقیبان شما در عرصه محتوا را به طور کامل زیر نظر می‌گیریم و در نهایت اطلاعات به دست آمده را جمع‌بندی می‌کنیم و برنامه بلندمدتی شامل موضوع‌های محتوایی، کلمات کلیدی ارزشمند (مرتبط با حوزه کار شما) و اهداف برایتان طرح می‌ریزیم تا تولید محتوای موفق، اثرگذاری و نتیجه‌محوری داشته باشید.

مقالات سئو محور

آسانسوری به صفحه اول گوگل
یکی از خدمات تولید محتوای نیماد وب، نگارش مقالات ارزشمند با محتوای سئو شده است، تیم محتوای متخصص ما، با تجربه‌ای ارزشمند از مخاطبان دنیای دیجیتال به نگارش مقالات سئو محور می‌پردازد. مقاله­‌های سئو محور ما مطابق با استانداردهای گوگل هستند و به سایت شما کمک می‌کنند تا به جایگاه بالایی در سرچ گوگل برسد و مخاطبان جدیدی را به سایت شما جذب کند و در نهایت نمایش قدرتمندی از حضور شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ را شاهد باشیم.

خدمات محتوایی در کرمان
ساخت محتوا در کرمان

مقالات مخاطب محور

ارزشمندترین دارایی دنیای دیجیتال را دریابید
مخاطبان سایت شما، ارزشمندترین دارایی دنیای دیجیتال هستند که رونق کسب و کار اینترنتی شما به آنها بستگی دارد. مقالات مخاطب محور، نوعی سرمایه‌گذاری بر کسب و کار اینترنتی شما است. تیم محتوای نیماد وب، به صورت اختصاصی برای مخاطبان شما با توجه به نیازشان مقاله می­نویسد. این مقاله‎‌ها مخاطب پسند بوده و خلاقیت و کیفیت دو  اصل نگارش آنها است. در مقاله‌های مخاطب محور به شرح محصولات، خدمات و ویژگی‌های کار شما به گونه‌ای که برای مخاطب جذاب باشد، پرداخته می‌شود.

رپورتاژ

دعوت‌نامه‌ای به مخاطبان
رپورتاژ یا آگهی از انواع خدمات محتوایی است که ویژگی مهم آن اثرگذاری است. این نوع محتوا، مخاطبان را از سایت دیگری به سایت شما دعوت می‌کند، رپورتاژ باید بتواند مخاطب را ترغیب کند که به صفحه محصول سایت شما مراجعه کند و این ترغیب معمولا با پاسخ به مسئله‌ای که برای مخاطب مطرح است، صورت می‌گیرد. با رپورتاژ می‌توانید در زمان اندک به نتایج خوبی دست یابید. رپورتاژ علاوه بر دعوت مخاطبان جدید به سایت شما، به سئوی سایت نیز کمک قابل توجهی می‌کند.

تولید محتوا برای سایت
تولید محتوا متنی

محتوای توضیحات محصول

اعتماد مخاطبان را برایتان به ارمغان می‌آورد
قدرت این نوع محتوا را دست کم نگیرید. توضیحات کامل و دقیق از محصولات و خدمات شما، فروش بیشتری برایتان رقم می‌زند. از آنجا که خریدار آنلاین، محصول را به صورت فیزیکی نمی‌بیند کنجکاو است که از تمام جزئیات یک محصول مانند جنس، رنگ،برند، ویژگی‌ها و… آگاه شود. در این بخش می توانید خدمات پس از فروش خود را نیز بیان کنید. توضیحات کامل و شفاف محصولات و خدمات، اعتماد مخاطب نسبت به شما را جلب می‌کند‌.

محتوای درباره ما

جذابیتی تمام نشدنی
صفحه درباره ما، یک صفحه بسیار مهم در بازاریابی محتوایی است که اگر خلاقانه، متفاوت و با قلمی قوی نوشته شود، تاثیری بزرگ در جذب مخاطبان به سایت شما دارد. همانگونه که از نام این صفحه مشخص است، محتوای آن به طور ویژه درباره هویت و برند شما است، شناخت مخاطبان از شما، با مراجعه به صفحه درباره ما حاصل می‌شود. فراموش نکنید که جذابیت صفحه درباره ما برای مخاطب تمام نشدنی است.

اصول تولید محتوا

درخواست خدمات محتوایی

جهت درخواست خدمات محتوایی از نیمادوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

"(الزامی)" indicates required fields

انتخاب نوع خدمات محتوا(الزامی)