خدمات پاکسازی سایت ویروسی

حیات را به سایت خود برگردانید اگر سایت وردپرسی شما ویروسی شده است، نگران نباشید! ما به شما کمک می‌کنیم تا سایت خود را به سرعت و به طور کامل پاکسازی کنید. ویروس‌ها و فایل های مخرب می‌توانند به وبسایت‌های وردپرسی آسیب زیادی وارد کنند. آنها می‌توانند اطلاعات حساس را سرقت کنند، سایت شما را خراب کنند یا حتی آن را غیرفعال کنند.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات محتوا

استراتژی و تولید محتوا

خدمات سئو

تحقیق، تحلیل و تکنیکال

خدمات مشاوره

راه اندازی و توسعه

بعد از هک، برای سایت چه مشکلاتی پیش می آید؟

هک شدن سایت می‌تواند مشکلات مختلفی را برای سایت ایجاد کند. برخی از این مشکلات عبارتند از:
 • کاهش رتبه سایت در موتورهای جستجو
 • عدم تایید تبلیغات شما در گوگل ادورز
 • بسته شدن سایت توسط شرکت هاستینگ
 • اضافه شدن لینک های اسپم در نوشته ها
 • ریدایرکت سایت به سایت های مستهجن و تبلیغاتی دیگر
 • نمایش سایت در نتایج گوگل با زبان های چینی، ژاپنی، روسی، انگلیسی
خدمات پاکسازی سایت ویروسی

نمونه هایی از سایت های هک شده

در خدمات پاکسازی سایت هک شده چه کارهایی انجام می‌شود؟

اگر فکر می‌کنید سایت وردپرسی شما ویروسی شده است، باید سریعاً اقدام کنید. هرچه زودتر سایت خود را پاکسازی کنید، آسیب کمتری به آن وارد خواهد شد. در صورتی که پس از بررسی آلوده بودن سایت تشخیص داده شود، اقداماتی برای پاکسازی سایت ویروسی انجام خواهد شد، برخی از این اقدامات عبارتند از:

ارزیابی و بررسی اولیه

بررسی فایل ها و پوشه ها

حذف کدهای مخرب

اسکن کامل سایت توسط اسکنر

بهبود کانفیگ امنیتی

اعمال محدودیت های فایروال

سئو و بهینه سازی سایت در کرمان

بررسی ویروسی بودن سایت

تذکر: در صورتی که سایت شما هک شده است، فوراً آن را پاکسازی نمایید.

تیم مجرب نیمادوب با استفاده از ابزارها و روش‌های پیشرفته، سایت شما را به طور کامل بررسی می‌کند. در صورتی که در بررسی سایت شما، کدهای مخرب شناسایی شود، کارشناسان نیمادوب آنها را حذف کرده و ویروس یابی سایت را به صورت کامل انجام می‌دهند.
در پایان بررسی، کارشناسان نیمادوب گزارشی از نتایج بررسی را به شما ارائه می‌دهند. این گزارش شامل اطلاعاتی مانند میزان آسیب‌های وارد شده به سایت، کدهای مخربی که شناسایی و حذف شده‌اند و اقدامات انجام شده برای خدمات پاکسازی سایت هک شده است.

اعتماد شما به نیمادوب افتخار ماست

سایت فروشگاهی ستاره شب
سایت ستاره شب
آقای حاج عزیزی

در جلسه نیازسنجی متوجه شدم که با تیمی با تجربه روبرو هستیم. تیم نیماد در پروسه طراحی سایت، همه تغییرات را با در میان گذاشتند و نظرخواهی کردند که این مسئله بسیار خوشایند بود و باعث شد به نتیجه دلخواه برسیم و وب­سایت با کیفیتی داشته باشیم. از نیماد وب کمال تشکر را داریم

سایت دفتر 118
سایت دیوار شهر
آقای حسین غفاری

آقای مهندس عیسی زاده، مراتب تقدیر، تشکر و امتنان خویش را به پاس خدمات ارزنده، حسن تعهد، وجدان کار و قبول مسئولیت در طراحی و پشتیبانی سایت دفتر تلفن ۱۱۸ و پایگاه خبری دیوار شهر حضور ارجمند جنابعالی و یکایک پرسنل توانمند و گرانمایه ی آن شرکت معظم ابراز می‌نمایم، مجموعه ما، بر خود می‌بالد که با مدیران و کارشناسانی فهیم، افتاده، مهربان و بسیار مسلط و متخصص چون شما عزیزان همکاری می‌نماید. از خداوند باری‌تعالی سربلندی، سرافرازی و موفقیت روز افزونتان را در همه ابعاد خواستارم. آقای حسین غفاری، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی عصر فرهنگ و پایگاه خبری دیوار شهر

سایت تابلوسازی خط سوم
سایت خط سوم
آقای مهاجری

ما به یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای نیاز داشتیم و خدا را شاکریم که با نیماد وب آشنا شدیم،  تیم متخصص و صبور نیماد، همه نیازها و جزئیات مدنظرمان را برآورده کردند. برایشان آرزوی موفقیت مستدام داریم. آقای مهاجری، گروه تابلوسازی خط سوم

سایت فروشگاهی عیسامیکالا
سایت عیسامی کالا
خانم شناور

نیماد وب یک مزیت بزرگ در پشت صحنه دارد و آن تیم حرفه‌ا‌ی و خلاقی‌ست که با عشق کار می‌کنند. ما متوجه شدیم که نیماد وب تفاوتی بین سایت خودشان و مشتری قائل نمی‌شوند و به تک تک کارهایی که برای مشتری انجام می‌دهند و سایت‌هایی که طراحی می‌کنند، متعهد هستند. ما برای طراحی سایتمان به دنبال جایی بودیم که خلاقیت در نمونه کارهایشان حرف اول را بزند و فکر نمی‌کنیم نیماد وب هیچ دو سایتی را مثل هم طراحی کرده باشد. از اینکه در این شرایط سخت اینترنت، این تیم را در کنار کسب و کارمان داریم، بسیار خوشحالیم. فرناز شناور، مسئول فروشگاه عیسامی کالا

سوالات متداول

اگر فکر می‌کنید سایت شما ویروسی شده است، باید سریعاً اقدام کنید. هرچه زودتر سایت خود را پاکسازی کنید، آسیب کمتری به آن وارد خواهد شد.

علائم ویروسی شدن سایت عبارتند از:

 • افزایش ترافیک غیرعادی سایت
 • تغییر محتوای سایت
 • ریدایرکت شدن سایت
 • به صفحات دیگر
 • ارسال ایمیل‌های اسپم از طریق سایت
 • کاهش رتبه سایت در موتورهای جستجو

مدت زمان پاکسازی سایت ویروسی بسته به میزان آسیب‌های وارد شده به سایت متفاوت است. در برخی موارد، این فرآیند ممکن است تنها چند ساعت طول بکشد، اما در برخی موارد دیگر ممکن است چندین روز طول بکشد.

هزینه پاکسازی سایت ویروسی نیز بسته به میزان آسیب‌های وارد شده به سایت متفاوت است. اما به صورت کلی هزینه این خدمت از 3.500.000 تومان شروع می شود.

برای جلوگیری از ویروسی شدن سایت خود، باید اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید. برخی از این اقدامات عبارتند از:

 • به‌روزرسانی منظم وردپرس و افزونه‌ها: نرم‌افزارهای قدیمی اغلب حاوی آسیب‌پذیری‌های امنیتی هستند. به‌روزرسانی منظم وردپرس و افزونه‌ها می‌تواند از این آسیب‌پذیری‌ها جلوگیری کند.
 • استفاده از پروتکل HTTPS: پروتکل HTTPS یک لایه امنیتی اضافی را به ترافیک وب اضافه می‌کند. این امر می‌تواند از سرقت اطلاعات حساس در حین انتقال جلوگیری کند.
 • استفاده از احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA): احراز هویت دو مرحله‌ای یک لایه امنیتی اضافی را برای حساب‌های کاربری اضافه می‌کند. این امر می‌تواند از دسترسی غیرمجاز به حساب‌ها جلوگیری کند.
 • امن سازی پایگاه داده: پایگاه داده‌ها حاوی اطلاعات حساس بسیاری هستند. امن سازی پایگاه داده می‌تواند از دسترسی غیرمجاز به این اطلاعات جلوگیری کند.
 • نصب افزونه‌های امنیتی: افزونه‌های امنیتی می‌توانند به شما در افزایش امنیت سایت کمک کنند.

درخواست خدمات امنیت سایت

جهت درخواست خدمات محتوایی از نیمادوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

"*" indicates required fields