خدمات طراحی سایت نیماد وب

نگاه همه جانبه به کسب و کار اینترنتی خدمات طراحی وب سایت در واقع مجموعه ای از خدمات می باشد، تیم نیماد وب با رعایت استانداردهای این حوزه، می‌کوشد تا خدمات طراحی سایت را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد تا در رقابت آنلاین بی‌رقیب باشید.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات محتوا

استراتژی و تولید محتوا

خدمات سئو

تحقیق، تحلیل و تکنیکال

خدمات مشاوره

راه اندازی و توسعه

خدمات طراحی سایت وردپرس

منظور از خدمات طراحی سایت، مجموعه خدماتی است که انجام آنها برای داشتن یک سایت و فروشگاه اینترنتی لازم و مهم است، قطعا زمانی که طراحی سایت انجام می شود نیاز است که امنیت سایت در حد قابل قبولی افزایش پیدا کند و علاوه بر آن برای ایجاد تجربه کاربری بهتر، بهینه سازی سرعت وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است.
خدمات طراحی سایت در کرمان

خدمات تخصصی طراحی وب سایت نیماد وب

نیماد وب با ارائه خدمات طراحی سایت در کرمان به کسب و کار های آنلاین کمک می کند که در بخش زیر با این خدمات بیشتر آشنا می‌شویم.

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

بهینه سازی سرعت سایت

افزایش امنیت سایت

پاکسازی سایت ویروسی

طراحی UI/UX

UX رایتینگ

تحلیل و عیب یابی عملکرد سایت (فنی)

سئو و بهینه سازی سایت در کرمان

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با نیمادوب

 تجربه‌ای بی‌نظیر از خلاقیت و تخصص

تیم نیمادوب با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، به عنوان یک شریک قابل اعتماد در کنار شما خواهد بود تا وب‌سایتی منحصر به فرد و متناسب با نیازهایتان را خلق کند. ما با در نظر گرفتن اهداف و نوع کسب و کارتان، بهترین راهکار را برای طراحی و توسعه وب‌سایت شما ارائه می‌دهیم. وب‌سایت شما بر اساس جدیدترین استانداردهای طراحی وب به صورت کاملا رسپانسیو و با استفاده از بهترین تکنولوژی‌ها طراحی و توسعه خواهد یافت.

بهینه سازی سرعت سایت

بهینه سازی سرعت سایت، یکی از موارد مهمی است که بر روی سئو سایت و تجربه کاربری کاربران تاثیر می گذارد. تیم باتجربه نیماد وب، با کمک ابزار های حرفه ای سایت شما را بررسی می کنند و مواردی که مستقیما بر روی سرعت سایت تاثیر می گذارند و بر اساس جدیدترین روش ها و همچنین تجربیات به دست آمده سایت شما را بهینه خواهد کرد تا تجربه یک سایت با سرعت مناسب را به دست بیاورید.

تحلیل سئو تکنیکال

افزایش امنیت سایت

امنیت هیچ گاه 100 درصد نیست. بعد از طراحی سایت یکی از مهم ترین اقدامات، افزایش امنیت سایت می باشد. چرا که کاربران و مشتریان یک سایت توقع تجربه کاربری امن را خواهند داشت و برای افزایش امنیت و کاهش احتمال نفوذ و هک لازم است اقدامات تخصصی بر روی سایت انجام شود. فعال سازی گواهی نامه امنیتی، محافظت از فایل های حساس وردپرس، رعایت نکات امنیتی وردپرس، راه اندازی فایروال قوی و … از موارد افزایش امنیت سایت است که متخصصان ما انجام می‌دهند.

پاکسازی سایت ویروسی

از آنجایی که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و جهانی است و حجم زیادی از سایت های دنیا با این سیستم پیاده سازی شده است طبیعتا هکر های زیادی هم به دنبال نفوذ به وب‌سایت های طراحی شده با این سیستم هستند و همین امر باعث می شود که گاهی اوقات وب‌سایت ها به دلایل مختلف هک شوند و صاحب وب‌سایت با مشکلات زیادی مواجه شود.

اولین اقدامی که پس از هک سایت باید انجام شود پاکسازی سایت از فایل های مخرب و همچنین افزایش سطح امنیت سایت است که که متخصصین نیماد با تجربه سال ها فعالیت در حوزه طراحی سایت این موارد را به بهترین نحو انجام می دهند.

سایر خدمات طراحی سایت نیمادوب

طراحی UI/UX وب‌سایت

وب‌سایتی می تواند به خوبی کاربران را جذب کند که رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) مناسب و طبق اصول و استاندارد ها داشته باشد. بنابراین هنگام راه اندازی یک وب‌سایت و کسب و کار اینترنتی لازم است که طراحی UI/UX نیز برای سایت انجام شود تا جذب کاربران و همچنین تبدیل کاربران به مشتریان وفادار به بهترین نحو انجام شود.

UX رایتینگ وب‌سایت

UX رایتینگ در واقع طراحی کلمات است که کاربران هنگام تعامل با وب‌سایت می‌بینند و می‌شنوند.
همکاران ما بر اساس لحن برند وب‌سایت شما، متن هایی که به کاربران کمک خواهند کرد تا تعامل بهتری با سایت داشته باشند تولید و محل قرارگیری آنها نیز تعیین خواهد شد.
قطعا یوایکس رایتینگ با تولید محتوا متفاوت است.

تحلیل و عیب یابی عملکرد سایت

بسیاری از سایت ها پس از پایان فرایند طراحی، بدون تست ساختار ها و بخش های مختلف، در اختیار کارفرما قرار می‌گیرند و همین امر بر روی سئو، تجربه کاربری و … تاثیر منفی خواهد داشت. تیم متخصص نیمادوب بر اساس چک لیست اختصاصی، بخش های مختلف سایت شما را بررسی خواهد کرد و عیب های فنی سایت شما را شناسایی و در قالب گزارش در اختیار شما قرار خواهد داد.
در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیمادوب با افتخار در خدمت شماست

خدمات پشتیبانی وب‌سایت

خیالتان راحت باشد، نیمادوب در کنارتان است!
تیم نیمادوب با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت، به اهمیت پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت واقف است. وب‌سایت شما پس از طراحی و راه‌اندازی، به مراقبت و به‌روزرسانی مداوم نیاز دارد تا به بهترین نحو به نیازهای شما و کاربران پاسخ دهد.

ما در تیم نیمادوب، خدمات پشتیبانی وب‌سایت را با هدف ارائه خدماتی جامع و باکیفیت به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

 
 

 

 

اعتماد شما به نیمادوب افتخار ماست

سایت فروشگاهی ستاره شب
سایت ستاره شب
آقای حاج عزیزی

در جلسه نیازسنجی متوجه شدم که با تیمی با تجربه روبرو هستیم. تیم نیماد در پروسه طراحی سایت، همه تغییرات را با در میان گذاشتند و نظرخواهی کردند که این مسئله بسیار خوشایند بود و باعث شد به نتیجه دلخواه برسیم و وب­سایت با کیفیتی داشته باشیم. از نیماد وب کمال تشکر را داریم

سایت دفتر 118
سایت دیوار شهر
آقای حسین غفاری

آقای مهندس عیسی زاده، مراتب تقدیر، تشکر و امتنان خویش را به پاس خدمات ارزنده، حسن تعهد، وجدان کار و قبول مسئولیت در طراحی و پشتیبانی سایت دفتر تلفن ۱۱۸ و پایگاه خبری دیوار شهر حضور ارجمند جنابعالی و یکایک پرسنل توانمند و گرانمایه ی آن شرکت معظم ابراز می‌نمایم، مجموعه ما، بر خود می‌بالد که با مدیران و کارشناسانی فهیم، افتاده، مهربان و بسیار مسلط و متخصص چون شما عزیزان همکاری می‌نماید. از خداوند باری‌تعالی سربلندی، سرافرازی و موفقیت روز افزونتان را در همه ابعاد خواستارم. آقای حسین غفاری، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی عصر فرهنگ و پایگاه خبری دیوار شهر

سایت تابلوسازی خط سوم
سایت خط سوم
آقای مهاجری

ما به یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای نیاز داشتیم و خدا را شاکریم که با نیماد وب آشنا شدیم،  تیم متخصص و صبور نیماد، همه نیازها و جزئیات مدنظرمان را برآورده کردند. برایشان آرزوی موفقیت مستدام داریم. آقای مهاجری، گروه تابلوسازی خط سوم

سایت فروشگاهی عیسامیکالا
سایت عیسامی کالا
خانم شناور

نیماد وب یک مزیت بزرگ در پشت صحنه دارد و آن تیم حرفه‌ا‌ی و خلاقی‌ست که با عشق کار می‌کنند. ما متوجه شدیم که نیماد وب تفاوتی بین سایت خودشان و مشتری قائل نمی‌شوند و به تک تک کارهایی که برای مشتری انجام می‌دهند و سایت‌هایی که طراحی می‌کنند، متعهد هستند. ما برای طراحی سایتمان به دنبال جایی بودیم که خلاقیت در نمونه کارهایشان حرف اول را بزند و فکر نمی‌کنیم نیماد وب هیچ دو سایتی را مثل هم طراحی کرده باشد. از اینکه در این شرایط سخت اینترنت، این تیم را در کنار کسب و کارمان داریم، بسیار خوشحالیم. فرناز شناور، مسئول فروشگاه عیسامی کالا

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان از نیمادوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .