با خدمات سئو سایت در کرمان
هوشمندانه در دنیای اینترنت حضور داشته باشید

واقعیت این است که داشتن یک سایت زیبا کافی نیست، برای دیده شدن به ملاک‌های دیگری مانند سئو  نیاز است. سئو و بهینه سازی سایت در کرمان، راهی ست که بتوانید با کمترین هزینه، کسب و کارتان را توسعه بدهید و به فروش اینترنتی خوبی برسید. افزایش بازدید سایت مساوی با پیشرفت شماست.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات محتوا

استراتژی و تولید محتوا

خدمات سئو

تحقیق، تحلیل و تکنیکال

خدمات مشاوره

راه اندازی و توسعه

سئو چیست؟

منظور از سئو سایت (Search Engine Optimization) ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی گوگل است. مجموعه کارهایی که برای افزایش سئو سایت انجام می‌دهید، جایگاه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل را ارتقا می‌دهد. با خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت، مخاطبان از وجود شما در دنیای دیجیتال با خبر می‌شوند. به سادگی بگوییم سایت سئو شده، مانند این است که فروشگاه شما در یک خیابان اصلی قرار داشته باشد و به تبع مشتریان زیادی را جذب ‌کند، اما سایتی که از خدمات سئو، بهره‌ای نبرده، همچون فروشگاهی در خیابانی فرعی و دورافتاده است که کسی از وجود آن اطلاع ندارد.

خدمات سئو سایت در کرمان

نیماد وب با خدمات سئو به اعتبار شما می‌افزاید

نیماد وب با ارائه خدمات Seo در کرمان به سایت شما اعتبار بیشتری هدیه می‌دهد، تا کاربران بیشتری به شما اعتماد کنند؛ در بخش زیر با این خدمات بیشتر آشنا می‌شویم.

تحلیل اولیه سئو

تحلیل سئو تکنیکال سایت

کانفیگ اولیه سئو

تحقیق کلمات کلیدی

تحلیل رقبا

سئو تکنیکال

تحلیل اولیه سئو

تیم متخصص نیماد، در اولین قدم برای سئو وب سایت وردپرس ، تحلیل کامل و دقیقی از سایت شما انجام می‌دهد.
بررسی ظاهر سایت و جنبه‌های بصری ( رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX)، بررسی تصاویر از منظر حجم، کیفیت ،ALT و Title، بررسی سرعت سایت، بررسی محتوای سایت، بررسی لینک‌سازی داخلی، بررسی تیترها و عنوان ها، بررسی Mobile freindly وب سایت، بررسی سئو تکنیکال، بررسی متا دیتای صفحات، بررسی سرچ کنسول و بررسی گوگل آنالیتیکس از موارد تحلیل سایت است که متخصصان ما انجام می‌دهند.
پس از اتمام بررسی، در نهایت از 45 دقیقه مشاوره سئو بهره می‌برید و یک چک‌ لیست از موارد قابل بهبود، خدمتتان ارائه می‌گردد.

تحلیل سئو تکنیکال سایت

تحلیل سئو تکنیکال، یکی از گام های نخست سئو می باشد. تیم باتجربه نیماد وب، با کمک ابزار های حرفه ای سایت شما را بررسی می کنند و مشکلات فنی که مستقیما بر روی ایندکس شدن صفحات تاثیر می گذارند را پیدا می کنند و در نهایت شما از 30 دقیقه مشاوره استفاده می‌کنید، همچنین یک فایل گزارش از دیتاهای به دست آمده در اختیارتان قرار می‌گیرد.

تحلیل سئو تکنیکال
مشاوره سئو در کرمان

کانفیگ اولیه سئو

اکثر فعالیت ها در سئو بر اساس آمار و ارقام و تحلیل داده ها انجام می شود، به همین منظور برای جمع آوری داده های مختلف از سایت لازم است ابزار های گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس به سایت متصل باشند و داده های مربوطه را از سایت جمع آوری کنند. در کنار این دو ابزار لازم است ماژول سئو نیز در سایت فعال و به صورت اصولی کانفیگ شود تا برخی از ساختار ها و بخش ها به سایت اضافه شود.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی، بخش بسیار مهمی در سئوی سایت است که برخی آن را مهمترین قسمت سئو می‌دانند. تیم باتجربه نیماد وب، بهترین و مهمترین کلمات هدف یا همان کلمات کلیدی را با توجه پرسونای مخاطب به صورت دقیق و اصولی به دست می‌آورد و در نهایت شما از 45 دقیقه مشاوره استفاده می‌کنید، همچنین یک فایل اکسل از دیتاهای به دست آمده در اختیارتان قرار می‌گیرد.

افزایش بازدید سایت
مشاوره سئو در کرمان

تحلیل رقبا

فراموش نکنید که گوگل، عرصه نبردی تمام نشدنی برای رسیدن به صفحه اول است. بنابراین تحلیل رقبا به اندازه تحقیق کلمات کلیدی اهمیت دارد. باید رقیبان را در صفحه اول گوگل به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بر آنها غلبه کنید و به جایگاه بالایی در رنکینگ گوگل برسید و در نهایت افزایش بازدید سایت و فروش بیشتر را تجربه کنید. تیم حرفه‌ای نیماد، رقیبان سایت شما را در سطح محلی و کشوری بررسی کرده و در نهایت از  45 دقیقه مشاوره سئو بهره می‌برید، لیست رقبا و لیست بهترین بک‌ لینک‌های رقبا به شما ارائه ‌می‌گردد.

سئو تکنیکال

شما می‌توانید از خدمات سئو تکنیکال در کرمان و سایر شهرها، بهره‌مند شوید، سئو تکنیکال به این صورت است که تیم متخصص و مجرب نیماد، به صورت کامل سایت شما را از نظر فنی با کمک ابزار ها بررسی می‌کند؛ سپس بر اساس گزارش به دست آمده، اصلاحات انجام و مشکلات فنی برطرف خواهند شد تا ربات ها به راحتی بتوانند در سایت خزش کنند و صفحات بهتر ایندکس شوند، در نهایت گزارشی از اقدامات صورت گرفته خدمتتان ارائه می‌گردد.

قیمت خدمات سئو در کرمان

خدمات سئو چگونه کسب و کار اینترنتی من را متحول می‌کند؟

کاربران زیادی از سایت شما بازدید می‌کنند.

کاربران به راحتی به محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا می‌کنند.

کسب و کار شما، اعتبار زیادی کسب می‌کند.

سئو وب سایت وردپرس

دیگر به تبلیغات با هزینه زیاد نیاز ندارید.

میزان فروش شما به طور چشمگیری افزایش پیدا می‌کند

تجربه کاربری بهبود می‌یابد

افزایش سئو سایت

با خدمات سئو به یک برند با ارزش تبدیل شوید

در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که فضای مجازی همه مرزها را فتح کرده است و ما از گوشی، لپتاپ و کامپیوترها جدایی‌ناپذیر هستیم. در این شرایط اینترنت، بستر بسیار مهمی برای پیشرفت کسب و کارها است، بخش بزرگی از فروش کسب و کارهای بزرگ از بستر اینترنت به دست می‌آید، کسب و کارهای کوچک نیز، بدون هزینه زیاد خود را معرفی می‌کنند، مشخص است که رقابت در این فضا زیاد است، خدمات سئو ابزاری برای پیروزی در این رقابت است، با استفاده از سئو و ابزارهای بهینه‌سازی سایت، برند شما مطرح می‌شود و با گذر زمان ارزش زیادی پیدا می‌کند، ماندن در صفحه اول گوگل دلیلی بر باارزش بودن یک برند است.

سوالات متداول

با توجه به نوع کسب و کار، میزان رقابت میزان جستجو و سختی کلمات کلیدی و… این زمان برای هر سایتی متفاوت است.

قیمت خدمات سیو در کرمان به عواملی مانند سختی کلمه کلید و رقابت درآن، تعداد رقبا، قدمت سایت، به روز رسانی سایت، کیفیت و… بستگی دارد، بنابراین این هزینه متفاوت است.

سیو سایت یک برنامه‌ریزی بلند مدت و در حکم سرمایه‌گذاری است و هر نوع وب‌سایتی به آن نیاز دارد.

درخواست خدمات سئو

جهت درخواست خدمات سئو از نیمادوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

"*" indicates required fields

انتخاب نوع خدمت سئو*
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .