خدمات امنیت سایت وردپرسی

سپر امنیتی سایت خود را فعال کنید

افزایش امنیت سایت وردپرسی یکی از پراهمیت ترین اقدامات پس از طراحی سایت است، چرا که وبسایتی با سطح امنیتی پایین همیشه طعمه خوبی برای هکران خواهد بود، تیم نیماد وب با تکیه بر تجربیات خود می کوشد تا امنیت سایت وردپرسی شما را به بالاترین سطح برساند.

طراحی سایت

خدمات طراحی سایت

خدمات محتوا

استراتژی و تولید محتوا

خدمات سئو

تحقیق، تحلیل و تکنیکال

خدمات مشاوره

راه اندازی و توسعه

چرا بالا بردن امنیت سایت مهم است؟

امنیت سایت یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک کسب و کار آنلاین است. وب سایت‌های ناامن می‌توانند به دلایل مختلفی مانند هک شدن، انتشار بدافزار یا خرابکاری، خسارات مالی و اعتباری زیادی به صاحبان کسب و کار وارد کنند.

امروزه گوگل نیز امنیت سایت را به عنوان یکی از عوامل مهم رتبه‌بندی در نتایج جستجو در نظر می‌گیرد. بنابراین، وب سایت‌های ناامن کمتر دیده می‌شوند و شانس کمتری برای جذب مشتری دارند.

خدمات امنیت سایت

برای بالا بردن امنیت سایت وردپرس چه کارهایی انجام می‌شود؟

وبسایت‌های وردپرسی به دلیل محبوبیت بالایی که دارند، همواره مورد توجه هکرها قرار می‌گیرند. هکرها با استفاده از آسیب‌پذیری‌های امنیتی موجود در وردپرس یا افزونه‌های وردپرس می‌توانند به سایت‌های وردپرسی نفوذ کنند و اطلاعات حساس آن‌ها را سرقت کنند. طبیعتا وردپرس هسته قدرتمند و امنی دارد اما استفاده نادرست از پلاگین ها و قالب ها و یا استفاده از پلاگین های سطح پایین، ناامن و یا null شده باعث کاهش امنیت و باز شدن راه نفوذ هکر ها خواهد شد. بنابراین باید اقداماتی برای افزایش امنیت سایت انجام شود.

به روزرسانی منظم

جلوگیری از Index View

ورود دو مرحله ای

تنظیمات امنیتی هسته وردپرس

محافظت از فایل کانفیگ

فعال سازی ریکپچا

استفاده از گواهی‌نامه امنیتی

بررسی سطح دسترسی فایل ها

کانفیگ افزونه‌های امنیتی

ارتقا و بالا بردن امنیت سایت وردپرس

امنیت هیچ گاه صددرصد نیست.

مجموعه نیمادوب با توجه به تجربه انجام پروژه های متعدد طراحی سایت برای بالا بردن امنیت سایت وردپرس اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
همانطور که می‌دانید، هکرها همواره در حال یافتن راه‌های جدیدی برای نفوذ به وبسایت‌ها هستند. تیم متخصص نیمادوب با استفاده از آخرین فناوری‌های امنیتی، تمامی راه‌های شناخته‌شده برای نفوذ را مسدود می‌کند و امنیت وبسایت شما را افزایش می‌دهد. با این حال، به دلیل اینکه هکرها همواره در حال پیداکردن راه‌های جدیدی برای نفوذ هستند، مجموعه نیمادوب تعهدی یا مسئولیتی درباره هک یا ویروسی شدن احتمالی وبسایت شما در آینده ندارد.

اعتماد شما به نیمادوب افتخار ماست

سایت فروشگاهی ستاره شب
سایت ستاره شب
آقای حاج عزیزی

در جلسه نیازسنجی متوجه شدم که با تیمی با تجربه روبرو هستیم. تیم نیماد در پروسه طراحی سایت، همه تغییرات را با در میان گذاشتند و نظرخواهی کردند که این مسئله بسیار خوشایند بود و باعث شد به نتیجه دلخواه برسیم و وب­سایت با کیفیتی داشته باشیم. از نیماد وب کمال تشکر را داریم

سایت دفتر 118
سایت دیوار شهر
آقای حسین غفاری

آقای مهندس عیسی زاده، مراتب تقدیر، تشکر و امتنان خویش را به پاس خدمات ارزنده، حسن تعهد، وجدان کار و قبول مسئولیت در طراحی و پشتیبانی سایت دفتر تلفن ۱۱۸ و پایگاه خبری دیوار شهر حضور ارجمند جنابعالی و یکایک پرسنل توانمند و گرانمایه ی آن شرکت معظم ابراز می‌نمایم، مجموعه ما، بر خود می‌بالد که با مدیران و کارشناسانی فهیم، افتاده، مهربان و بسیار مسلط و متخصص چون شما عزیزان همکاری می‌نماید. از خداوند باری‌تعالی سربلندی، سرافرازی و موفقیت روز افزونتان را در همه ابعاد خواستارم. آقای حسین غفاری، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی عصر فرهنگ و پایگاه خبری دیوار شهر

سایت تابلوسازی خط سوم
سایت خط سوم
آقای مهاجری

ما به یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای نیاز داشتیم و خدا را شاکریم که با نیماد وب آشنا شدیم،  تیم متخصص و صبور نیماد، همه نیازها و جزئیات مدنظرمان را برآورده کردند. برایشان آرزوی موفقیت مستدام داریم. آقای مهاجری، گروه تابلوسازی خط سوم

سایت فروشگاهی عیسامیکالا
سایت عیسامی کالا
خانم شناور

نیماد وب یک مزیت بزرگ در پشت صحنه دارد و آن تیم حرفه‌ا‌ی و خلاقی‌ست که با عشق کار می‌کنند. ما متوجه شدیم که نیماد وب تفاوتی بین سایت خودشان و مشتری قائل نمی‌شوند و به تک تک کارهایی که برای مشتری انجام می‌دهند و سایت‌هایی که طراحی می‌کنند، متعهد هستند. ما برای طراحی سایتمان به دنبال جایی بودیم که خلاقیت در نمونه کارهایشان حرف اول را بزند و فکر نمی‌کنیم نیماد وب هیچ دو سایتی را مثل هم طراحی کرده باشد. از اینکه در این شرایط سخت اینترنت، این تیم را در کنار کسب و کارمان داریم، بسیار خوشحالیم. فرناز شناور، مسئول فروشگاه عیسامی کالا

سوالات متداول

وبسایت‌های وردپرسی به دلیل محبوبیت بالای وردپرس، یکی از اهداف اصلی هکرها هستند. هکرها می‌توانند از طریق هک کردن وبسایت وردپرسی، به اطلاعات حساسی مانند اطلاعات شخصی کاربران، اطلاعات مالی و اطلاعات تجاری دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این، هکرها می‌توانند از وبسایت وردپرسی برای انتشار بدافزار یا خرابکاری استفاده کنند.

با افزایش امنیت سایت وردپرسی، می‌توانید از خسارات مالی و اعتباری جلوگیری کنید و شانس بیشتری برای موفقیت در کسب و کار خود داشته باشید.

اقدامات مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای افزایش امنیت سایت وردپرسی خود انجام دهید. برخی از این اقدامات عبارتند از:

به روزرسانی منظم وردپرس و افزونه‌ها
استفاده از پروتکل HTTPS
استفاده از احراز هویت دو مرحله‌ای (2FA)
امن سازی پایگاه داده
نصب افزونه‌های امنیتی

هزینه خدمت افزایش امنیت سایت وردپرسی بسته به عوامل مختلفی مانند پیچیدگی سایت، تعداد افزونه‌ها و میزان فعالیت‌های هکرها در سایت متفاوت است. حداقل هزینه انجام این خدمت توسط تیم متخصص نیمادوب 3.500.000 تومان می باشد.

خیر، هیچ تضمینی وجود ندارد که با دریافت خدمت افزایش امنیت سایت وردپرسی، سایت شما به طور کامل ایمن شود. هکرها همواره در حال یافتن راه‌های جدیدی برای نفوذ به وبسایت‌ها هستند. با این حال، با دریافت این خدمت، می‌توانید امنیت سایت خود را تا حد زیادی افزایش دهید و خطر هک شدن را به حداقل برسانید.

درخواست خدمات امنیت سایت

جهت درخواست خدمات محتوایی از نیمادوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

"*" indicates required fields