۶ تأثیر مهم طراحی سایت در معرفی کسب‌وکار شما

جستجو

طراحی سایت و ۶ تأثیر مهم آن در معرفی کسب‌وکار شما

 

تأثیر طراحی سایت در اطلاع‌رسانی

 

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای بیشتر. یک کاتالوگ می‌تواند شامل تصاویر و متون باشد اما در یک سایت می‌توان از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز استفاده کرد؛ بنابراین امکان اطلاع‌رسانی جامع با محتوایی جذاب‌تر را می‌دهد. همچنین هزینه یک سایت به‌مراتب کمتر و مقرون‌به‌صرفه تر از یک کاتالوگ است؛ زیرا برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافی ست هزینه‌ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعدازآن در طول سایت هزاران و یا میلیون‌ها کاربر می‌توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

 

تأثیر طراحی سایت در بازاریابی

 

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شرکت و کار شما بازاریابی می‌کنند بدین ترتیب که بتوانند سایت شمارا پیدا کنند سپس کاربری که به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه‌شده در سایت شما باشد، این موتورها کاربر را به سایت شما هدایت می‌کنند.

 

ایجاد قابلیت‌های جدید تبلیغاتی

 

شما با داشتن یک سایت به‌راحتی می‌توانید وارد عرصه تجارت الکترونیک شوید و امکان استفاده از قابلیت‌های تجارت الکترونیک برایتان به وجود می‌آید. از مهم‌ترین این قابلیت‌ها می‌توان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد.

 

در دسترس بودن

 

سایت همواره در تمامی ساعات شبانه‌روز و حتی روزهای تعطیل نیز فعال و در دسترس کاربران و مشتریان است.

 

فعالیت در خارج از مرزهای کشور خودتان

 

اگر شما سایتی داشته باشید می‌توانید امکان فعالیت خود را در خارج از مرزهای کشور محل سکونتتان به‌راحتی ایجاد نمایید و کاربران خارج از مرزهای کشورتان نیز می‌توانند به‌صورت شبانه‌روزی با شما و خدمات و محصولاتتان آشنا شوند و در صورت نیاز از خدمات و محصولات شما استفاده نمایند.

 

درآمدزایی

 

میزان سودآوری و درآمدزایی سایت‌ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایت‌ها و بروز رسانی و رسیدگی به آن‌ها نیز عامل بسیار مهمی است؛ اما امروزه شرکت‌ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می‌کنند و عمده درآمد آن‌ها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *