طرح سایت فروشگاهی نور شاپ

طرح سایت فروشگاهی نور شاپ

3,900,000 تومان

نیماد وب، سایت شما را مشابه با طرح‌ ارائه شده در این صفحه و با چیدمان و رنگ‌بندی دلخواه خودتان آماده می‌کند و به شما ارائه می‌دهد. پس از این می‌توانید از امکانات شکفت‌انگیز سایت استفاده کنید و پیشرفت کاری خوبی داشته باشید.

ویژگی‌های بارز در این قالب فروشگاهی عبارتند از :

پشتیبانی 3 ماه رایگان

قالب ها جذاب

بخش محصولات پرفروش

اسلایدر محصولات

توضیحات قالب

امروزه از راه‌های کسب درآمد عالی، ایجاد فروشگاه اینترنتی است، فروشگاهی که در ساعات مختلف و حتی در روزهای تعطیل، چراغش روشن است و به مشتریان محصولات و خدماتش را ارائه می‌دهد. این فروشگاه اینترنتی با دیوایس‌های مختلف مانند کامپیوتر، لپتاپ، تبلت و موبایل سازگار است. پکیج سایت فروشگاهی نیماد وب با طراحی حرفه‌ای و امکانات مختلف، نیاز شما به فروشگاه اینترنتی را برطرف می‌کند. در سایت خود، می‌توانيد محصولات خود را با محتوای خلاقانه و جذاب ارائه دهید، سایت شما قابلیت اتصال به درگاه پرداخت را دارد و با این امکان به راحتی می‌توانید، محصولات خود را بفروشید، می‌توانید به مناسبت‌های مختلف تخفیف ارائه دهید و کدتخفیف تعریف کنید و بدون نیاز به نرم افزار حسابداری از گزارشات فروش ماهانه بهره بگیرید.
یک سایت فروشگاهی قدرتمند، رونق کسب و کار شما را تضمین می‌کند. با استفاده اصولی و حرفه‌ای از پکیج سایت فروشگاهی نیماد وب، رکورد فروش بی‌سابقه‌ای ثبت خواهید کرد.

قالب های مرتبط

طراحی سایت فروشگاهی عینک

طراحی سایت فروشگاهی رستوران

طراحی سایت فروشگاه کافه

طراحی سایت فروشگاه مگاالکترونیک

طراحی سایت فروشگاه مهاجرت

طراحی سایت فروشگاه آوانگارد