طراحی سایت اختصاصی در کرمان
سایت اختصاصی خود را به نیماد وب بسپارید

طراحی سایت اختصاصی یا سفارشی همانطور که از نامش پیداست با سفارش شما، صورت می‌گیرد و تنها به شما اختصاص دارد؛ شما می‌توانید هر آنچه را که از یک سایت انتظار دارید، در سایت اختصاصی داشته باشید و آن را مطابق با اهداف کسب و کارتان طراحی کنید.

طراحی سایت ارزان

انتخاب سایت از قالب ها

طراحی سایت سفارشی

طراحی UI به همراه پیاده سازی

خدمات تخصصی

خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ

با طراحی سایت حرفه‌ای به قله برسید

با طراحی سایت تخصصی برای همیشه در ذهن کاربران ماندگار شوید. نظر شما در مراحل مختلف مانند طراحی گرافیک اختصاصی و انتخاب ماژول‌ها اعمال می‌شود و می‌توانید اطمینان داشته باشید که وب‌سایت ویژه خود را با امکانات کامل، تحویل می‌گیرید. طراحی وب‌سایت حرفه‌ای، اعتباری دوچندان به کسب و کار شما می‌بخشد و فرصت‌ها و مشتریان جدید را پیش رویتان قرار می‌دهد. چه کسب و کار کوچک و چه کسب و کار بزگی داشته باشید، طراحی اختصاصی سایت، آن را متحول می‌کند و به قله می‌رساند. بیست سال تجربه ما در زمینه طراحی سایت شخصی در کرمان، پشتوانه شماست، به مهارت و تجربه ما، اعتماد کنید و به سایت اختصاصی و با کیفیت مجهز شوید.

طراحی سایت اختصاصی در کرمان

امکانات بی نظیر و حرفه ای سایت های سفارشی

طراحی کاملا اختصاصی

پشتیبانی 3 ماهه تیکتینگ

پشتیبانی 3 ماهه تلفنی

امکان توسعه در آینده

امنیت بالا

هاست و دامنه اختصاصی

جهت مشاهده تعرفه ها و امکانات کلیک کنید
در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیمادوب با افتخار در خدمت شماست

چند قدم تا نتیجه

مراحل انجام پروژه

نیماد وب به آنلاین شدن کسب و کار شما کمک می کند

اعتماد شما به نیمادوب افتخار ماست

سایت فروشگاهی ستاره شب

سایت ستاره شب

آقای حاج عزیزی

در جلسه نیازسنجی متوجه شدم که با تیمی با تجربه روبرو هستیم. تیم نیماد در پروسه طراحی سایت، همه تغییرات را با در میان گذاشتند و نظرخواهی کردند که این مسئله بسیار خوشایند بود و باعث شد به نتیجه دلخواه برسیم و وب­سایت با کیفیتی داشته باشیم. از نیماد وب کمال تشکر را داریم

سایت دفتر 118

سایت دیوار شهر

آقای حسین غفاری

آقای مهندس عیسی زاده، مراتب تقدیر، تشکر و امتنان خویش را به پاس خدمات ارزنده، حسن تعهد، وجدان کار و قبول مسئولیت در طراحی و پشتیبانی سایت دفتر تلفن ۱۱۸ و پایگاه خبری دیوار شهر حضور ارجمند جنابعالی و یکایک پرسنل توانمند و گرانمایه ی آن شرکت معظم ابراز می‌نمایم، مجموعه ما، بر خود می‌بالد که با مدیران و کارشناسانی فهیم، افتاده، مهربان و بسیار مسلط و متخصص چون شما عزیزان همکاری می‌نماید. از خداوند باری‌تعالی سربلندی، سرافرازی و موفقیت روز افزونتان را در همه ابعاد خواستارم. آقای حسین غفاری، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مؤسسه فرهنگی عصر فرهنگ و پایگاه خبری دیوار شهر

سایت تابلوسازی خط سوم

سایت خط سوم

آقای مهاجری

ما به یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای نیاز داشتیم و خدا را شاکریم که با نیماد وب آشنا شدیم،  تیم متخصص و صبور نیماد، همه نیازها و جزئیات مدنظرمان را برآورده کردند. برایشان آرزوی موفقیت مستدام داریم. آقای مهاجری، گروه تابلوسازی خط سوم

سایت فروشگاهی عیسامیکالا

سایت عیسامی کالا

خانم شناور

نیماد وب یک مزیت بزرگ در پشت صحنه دارد و آن تیم حرفه‌ا‌ی و خلاقی‌ست که با عشق کار می‌کنند. ما متوجه شدیم که نیماد وب تفاوتی بین سایت خودشان و مشتری قائل نمی‌شوند و به تک تک کارهایی که برای مشتری انجام می‌دهند و سایت‌هایی که طراحی می‌کنند، متعهد هستند. ما برای طراحی سایتمان به دنبال جایی بودیم که خلاقیت در نمونه کارهایشان حرف اول را بزند و فکر نمی‌کنیم نیماد وب هیچ دو سایتی را مثل هم طراحی کرده باشد. از اینکه در این شرایط سخت اینترنت، این تیم را در کنار کسب و کارمان داریم، بسیار خوشحالیم. فرناز شناور، مسئول فروشگاه عیسامی کالا

سوالات متداول

بله اگر هنوز در استفاده از ابزار قدرتمند سایت اختصاصی تردید دارید، واحد مشاوره نیماد وب با افتخار در خدمت شما و پاسخ‌گوی سوالاتتان است. شما می‌توانید با شماره 03491012460 یا 02191015836 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.

بله شما با رشد کسب و کارتان در آینده، می‌توانید سایت خود را توسعه دهید.

بله شما می‌توانید به مدت سه ماه از پشتیبانی رایگان نیماد وب استفاده کنید و هرگونه سوال خود را از تیم پشتیبانی متخصص ما بپرسید.

همه سایت‌ها این امکان را دارند؛ به عنوان نمونه طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت آموزشی ، طراحی سایت خبری و طراحی سایت پزشکی و… را می‌توان اختصاصی انجام داد.

روند پرداخت هزینه سایت اختصاصی به این شکل است:
1) 50% مبلغ تعیین شده به صورت پیش پرداخت برای شروع پروژه
2) 30% از مبلغ تعیین شده پس از تایید طرح نهایی
3) 20%مبلغ تعیین شده در زمان تحویل نهایی پروژه

هزینه طراحی اختصاصی سایت با توجه به امکانات مورد نیاز مشتری، طراحی ماژول‌های اختصاصی، گرافیک، تعداد صفحات و… متفاوت است. پس از جلسه نیازسنجی که می‌تواند آنلاین یا حضوری باشد، هزینه طراحی سایت شما مشخص می‏‌گردد.

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان از نیمادوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

"(الزامی)" indicates required fields